اردوی تیم ملی وزنه برداری از 18 خرداد آغاز می شود


به گزارش روز جمعه ایرنا، تمرینات تیم ملی وزنه برداری امسال از 14 فروردین ماه در کمپ تیم های ملی وزنه برداری در مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز شد که تا 10 خرداد ادامه داشت.
ملی پوشان وزنه برداری پس از پشت سرگذاشتن مرحله دوم و سوم اردوی تیم ملی، هفته گذشته، تمرینات خود را به مدت یک هفته تعطیل کردند و قرار است دور جدید و مرحله چهارم اردو از 18 خرداد تا هفتم تیر دوباره در تهران برگزار شود.
پیش از این قرار بود مرحله سوم اردوی تیم ملی از 27 اردیبهشت در چمخاله لنگرود در استان گیلان و رکوردی گیری از ملی پوشان نیز نهم خرداد برگزار شود. اما با توجه به برگزاری مراسم تجلیل رییس جمهوری از مدال آوران که اول خرداد برگزار شد، برگزاری اردوی سطح دریا در شمال کشور به تاریخ دیگری تغییر یافت.
بر همین اساس رکوردگیری نهایی از ملی پوشان وزنه برداری ایران برای حضور در بازی های آسیایی 2018 جاکارتا اول تیر برگزار می شود.
اردوی مقدماتی تیم ملی اسفند سال 96 در بندر ماهشهر استان خوزستان آغاز شده بود.
کیانوش رستمی، سید ایوب موسوی، محمدرضا براری، سهراب مرادی، محسن بهرام زاده، علی هاشمی، سعید علی حسینی، علیرضا سلیمانی، پیمان جان، بهداد سلیمی، علی مکوندی و مجید عسگری وزنه برداران حاضر در اردوی تیم ملی هستند.
رشته وزنه برداری در بازی های آسیایی در هفت وزن برگزار خواهد شد که نسبت به دوره های گذشته یک وزن کاهش یافته است.
بازی های آسیایی 2018 جاکارتا اندونزی، از 27 مرداد ماه تا 11 شهریور ماه برگزار خواهد شد.
ورزشی**1067**1584

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *