اتمام حجت مدیر تیم ملی کشتی آزاد با غایبان


به گزارش ایرنا، مجید ترکان مدیر تیم های ملی کشتی آزاد بزرگسالان و امید امروز (سه شنبه) در جمع خبرنگاران افزود: کادرهای فنی تیم ملی کشتی آزاد در رقابت های جهانی چند سال گذشته، پایبندی خود را به نتایج حاصل از انتخابی تیم ملی نشان داده است؛ این پایبندی، نتایج مختلفی را برای کشتی آزاد ایران داشته اما مسیر انتخابی تیم ملی، به عنوان مسیر اصلی پوشیدن پیراهن تیم ملی، در فرایند انتخابی تیم ملی، به قوت خود باقی است.
وی ادامه داد: گرچه امسال در فرایند انتخابی تیم ملی، اختیارات کادر فنی در تشخیص فنی آنان افزایش داده شده اما کسانی که در انتخابی تیم ملی در مرحله نهایی حضور ندارند، برای پوشیدن دوبنده تیم ملی شانسی ندارند.
ترکان تصریح کرد: وقت محدودی داریم که باید پس از انتخابی تیم ملی با شرکت در مسابقات بین المللی پیش رو، ابهامات احتمالی برخی از اوزان را نیز برطرف کنیم و سطح تجربه و آمادگی کشتی گیران مان را برای حضور در مسابقات بازی های آسیایی و جهانی افزایش دهیم.
وی در خصوص وضعیت رضا یزدانی و سید احمد محمدی گفت: با توجه به نظر شورای فنی فرصتی ویژه به این دو کشتی گیر برای حضور در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی داده شد.
ترکان در مورد اخبار متفاوتی که در مورد حضور یا عدم حضور حسن یزدانی در انتخابی تیم ملی شنیده می شود، اظهار داشت: این فرصت ویژه با توجه به مسایلی که در المپیک برایش پیش آمد و سوابق قهرمانی ارزنده این قهرمان عزیز به وی داده شد که بدون شرکت در مرحله اول، در مرحله نهایی انتخابی شرکت کند.
وی تاکید کرد: امیدواریم رضا یزدانی بتواند با آسیب دیدگی های فراوانی که دارد و روز به روز هم بدلیل شرایط خاص وی تکرار می شود، در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی شرکت کند.
مدیر فنی تیم های ملی کشتی آزاد بزرگسالان و امید ادامه داد: در صورتی که به هر دلیل حسن یزدانی در این مسابقات شرکت نکند، امیدوارم جوانانی که در وزن 97 کیلوگرم رقابت های انتخابی به موفقیت می رسند، در بازی های آسیایی و مسابقات جهانی عملکرد خوبی داشته باشند و جانشین شایسته ای برای رضا یزدانی محسوب شوند.
ورزشی**1067**9129**

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *