آقای گل جهان میهمان ویژه کشتی گیران


به گزارش ایرنا، در حالی که اردوی آماده ‌سازی تیم ملی کشتی آزاد بعد از جام بین‌المللی دانکلوف بلغارستان بار دیگر در خانه کشتی آغاز شد، دایی به دعوت «غلامرضا محمدی» سرمربی تیم ملی کشتی آزاد در خانه کشتی حاضر شد تا تمرینات این تیم را از نزدیک تماشا کرده و دیداری با قهرمانان جهان و المپیک داشته باشد.
علی دایی همچنین با جمعی از فرنگی‌کاران نیز به خوش و بش پرداخت و برای تیم های ملی در رقابت های آسیایی چین و المپیک 2020 توکیو آرزوی موفقیت کرد.
تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی خود را برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا در چین (3 تا 8 اردیبهشت ماه سال 98) آماده می‌کنند.
دایی در حاشیه این بازید گفت: ملی پوشان کشتی و به خصوص مربیان تیم های ملی همه از دوستان من هستند و دوست داشتم کسانی را که در این رشته و برای کسب افتخار تلاش می کنند را از نزدیک ببینم.
وی اظهار داشت: البته چند سال پیش نیز به اردوی تیم ملی آمده بودم و دوست دارم این ارتباط برقرا باشد چرا که کشتی را خیلی دوست دارم و از طرفداران این رشته هستم.
وی بیان داشت: متاسفانه به دلیل مشغله کاری نمی توانم برای دیدن مسابقات کشتی به ورزشگاه بیایم اما امیدوارم که تیم های ملی کشتی در مسابقات جهانی و المپیک، موفق باشند.
ورزشی**1067**9118**

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *