آغاز اردوی سطح دریای تیم وزنه برداری در منطقه طوقدار ساری


به گزارش ایرنا، ملی پوشان وزنه برداری ایران نخستین تمرین خود را از اسفند 96 و در ماهشهر استان خوزستان آغاز کردند.
اما اردوی تیم ملی وزنه برداری بعد از تعطیلات نوروزی با جدیت بیشتر و با حضور همه دعوت شدگان شامل کیانوش رستمی، سید ایوب موسوی، محمدرضا براری، سهراب مرادی، محسن بهرام زاده، علی هاشمی، سعید علی حسینی، علیرضا سلیمانی، پیمان جان، بهداد سلیمی، علی مکوندی و مجید عسگری وارد مرحله جدیدی شد، به طوری که مرحله دوم و سوم اردوی تیم ملی از 14 فروردین آغاز و تا نهم خرداد ادامه داشت.
مرحله چهارم اردوی تیم ملی نیز از 19 خرداد تا هفتم تیر برگزار شد و ملی پوشان تمرینات سه هفته ای سطح دریا را از روز گذشته (9 تیر) در منطقه طوقدار ساری آغاز کردند.
پیش از این قرار بود تیم ملی وزنه بردار اردوی سطح دریای خود را در چمخاله استان گیلان برگزار کند که این اردو به دلیل شرایط نامناسب و همچنین برگزاری مراسم تجلیل از ملی پوشان توسط رییس جمهور (اول خرداد) لغو شد.
همچنین مرحله نخست لیگ وزنه برداری روزهای 4 تا 6 تیر در تالار وزنه برداری آزادی تهران برگزار شد که ملی پوشان برای رکوردگیری در شرایط مسابقه به روی تخته رفتند که در نهایت و پس از برگزاری جلسه شورای عالی فنی، علی مکوند (85 کیلوگرم)، سهراب مرادی، کیانوش رستمی (94 کیلوگرم)، محمدرضا براری، علی هاشمی (105 کیلوگرم)، بهداد سلیمی و سعید علی حسینی (به اضافه 105 کیلوگرم) به عنوان هفت ملی پوش اعزامی به بازی های آسیایی انتخاب شدند و مجید عسگری (69 کیلوگرم) نیز به عنوان ورزشکار ذخیره انتخاب شد.
تمرینات سطح دریای تیم ملی در حالی در منطقه طوقدار ساری آغاز شد که رستمی به همراه ملی پوشان به شمال نرفته، اما طی صحبتی که با محمدحسین برخواه سرمربی تیم داشته، اعلام کرده است که به زودی به جمع ملی پوشان ملحق خواهد شد.
بازی های آسیایی 2018 جاکارتا اندونزی، از 27 مرداد ماه تا 11 شهریور ماه برگزار می شود.
ورزشی**1067**1584

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *