آزادکار کشورمان بار دیگر مقابل حریف ازبک مغلوب شد


به گزارش ایرنا، رقابت های اوزان 57، 65 و 74 کیلوگرم در رقابتهای بین المللی جام دانکلوف که دارای سیستم رنکینگ اتحادیه جهانی است از ظهر امروز (جمعه به وقت ایران) آغاز شد و تا مشخص شدن نفرات راه یافته به دیدار فینال ادامه می یابد؛ مسابقات فینال و رده بندی این اوزان نیز شنبه شب برگزار می شود.
حسین خانی دارنده مدال برنز جهان و تنها نماینده ایران در روز نخست برابر واسیل میخایلوف از اوکراین با نتیجه پنج بر چهار پیروز شد و در دومین مبارزه نیز مقابل ماکسیم واسیلیوغلو از رومانی با نتیجه 16 بر 6 به برتری رسید و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد.
با این وجود، این آزادکار تهرانی در این مرحله مقابل «بکزاد عبدالرحمن اف» ازبکستانی و دارنده مدال برنز جهان با نتیجه 2 بر یک مغلوب شد.
حسین خانی برای ادامه مبارزات خود در جام دانکلوف بلغارستان باید منتظر دیدار امشب بکزاد عبدالرحمن اف مقابل «یاکوپ گور» ترکیه ای باشد تا در صورت حضور عبدالرحمن اف در دیدار فینال صبح فردا مسابقات خود را در گروه شانس مجدد ادامه دهد.
حسین خانی چند ماه قبل و در بازیهای آسیایی 2018 جاکارتا نیز مغلوب عبدالرحمن اف شده بود.
از دیگر مبارزه های حساس این وزن «جردن باروز» دارنده مدال طلای جهان و المپیک از آمریکا پس از برتری قاطع 9 بر صفر برابر حریفی از هند مقابل «فرانک چامیزو» کشتی گیر کوبایی الاصل ایتالیا و دارنده 2 طلای جهان و یک برنز المپیک که کری خوانی شدیدی نیز با یکدیگر دارند با نتیجه قاطع 9 بر 2 پیروز شد و به یک چهارم نهایی رسید.
باروز در سومین مبارزه خود مقابل نور سلطان اف از قزاقستان کشتی می‌گیرد.
ورزشی**3991**9118**

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *