آزادکار وزن 61 کیلوگرم به دیدار رده بندی رفت


به گزارش ایرنا، رقابت های کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی سال 2018 جهان روزهای 28 مهر تا 6 آبان در سالن اسپورت هال بوک شهر بوداپست مجارستان برگزار می شود.
دیدارهای شانس مجدد چهار وزن 61، 74، 86 و 125 کیلوگرم امروز (یکشنبه) آغاز شد که محمد باقر یخکشی موفق شد قدرتمندانه و با نتیجه 11 بر یک ایوان گویدا از رومانی را شکست دهد و به دیدار رده بندی راه یابد.
این آزادکار بهشهری بعد از ظهر امروز برای کسب مدال برنز مراد رشیداف از روسیه را پیش رو خواهد داشت.
یخکشی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه 7 بر صفر عباس رحمان اف دارنده مدال برنز آسیا از ازبکستان را مغلوب کرده بود. وی در دور بعد در مصاف با خولیس بونه رودریگوئز دارنده مدال برنز جهان از کوبا در حالی که سه ثانیه به پایان کشتی مانده بود و از حریف با نتیجه 8 بر 6 پیش بود، 10 بر 8 باخت و با توجه به حضور حریفش در دیدار فینال وی به گروه بازنده ها رفت.
حسن یزدانی نیز در دیدارهای شانس مجدد وزن 86 کیلوگرم در مصاف با حاجی رجب اف از بلاروس در همان سه دقیقه نخست با نتیجه 10 به صفر پیروزی رسید و در مبارزه بعدی باید به مصاف یوریسکی توربلانکا کورالتا از کوبا برود که در صورت پیروزی به دیدار رده بندی خواهد رفت.
یزدانی در صورت راهیابی به این مرحله برای کسب مدال برنز داورن کوراگلیف از روسیه را پیش رو خواهد داشت.
یزدانی دارنده مدال طلای جهان و المپیک روز گذشته در نخستین مبارزه خود مقابل دیوید تیلور از آمریکا با نتیجه 11 بر 6 مغلوب شد و با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال، وی به گروه بازنده ها رفت.
پرویز هادی آزادکار وزن 125 کیلوگرم نیز امروز بعد از ظهر در دیدار رده بندی باید به مصاف برنده آنزو خیزروف از روسیه و دانیال لیگتی از مجارستان برود.
تا لحظاتی دیگر مسابقات مقدماتی چهار وزن دوم آغاز خواهد شد که رضا اطری در وزن 57 کیلوگرم، امیر حسین مقصودی در وزن 65 کیلوگرم، عزت الله اکبری در وزن 79 کیلوگرم و علیرضا کریمی در وزن 92 کیلوگرم باید به مصاف حریفان بروند.
ورزشی**1067**2024

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *