آزادکار ملی پوش: رنگ مدال هایم از این پس باید طلا باشد


«علیرضا کریمی» روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پس از پیکارهای جهانی سال 2018 در مجارستان، در فینال لیگ و همچنین جام باشگاههای جهان حضور داشتم و با آغاز اردوهای تیم ملی به طور مستمر تاکنون در 5 اردو حضور داشتم که وضعیت نسبی خوبی دارم.
وی ادامه داد: با بیشتر مربیان تیم ملی در رده های مختلف سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و یا در لیگ برتر، کار کرده ام و غریبه نیستم و با خوشبختانه با برگزاری اردوها مختلف روند رو به جلو داشتم. برای مسابقات بین المللی جام دانکلوف نیز بنا به تشخیص کادر فنی حضور نیافتم.
دارنده مدال برنز پیکارهای جهانی سال 2018 مجارستان با اشاره به تعداد زیاد مدعیان در وزن های 86 و 92 کیلوگرم در تیم ملی یادآور شد: این موضوع را باید به فال نیک گرفت و برهمین اساس سعی و تلاش خود را باید دو چندان کنیم تا به اهداف مد نظر برسیم.
وی در خصوص پیکارهای جهانی سال 2018 و شکست دوباره مقابل حریف آمریکایی، یادآور شد: شکست من مقابل «جی دن کاکس» (دارنده مدال برنز المپیک و طلای جهان) آمریکایی، بنا به یک اشتباه تاکتیکی رخ داد، چرا که باید با شیوه خاصی مقابل این حریف روبرو می شدم.
دارنده مدال طلای جوانان جهان تصریح کرد: بعد از 5 سال حضور در تیم ملی بزرگسالان، انتظارات به حق، از من بالاست و امیدوارم که بتوانم از این پس نتیجه بهتری بگیرم و رنگ مدال هایم نیز از این پس باید همیشه طلا باشد. طی این مدت مسابقات مختلف آسیایی، جهانی، المپیک و بازی های آسیایی را تجربه کرده ام و با همه بزرگان دنیا نیز سرشاخ شده ام و تجربه کافی دارم و هدف بعدی من به طور حتم باید مدال المپیک باشد.
این آزادکار کرجی تیم ملی در خصوص شرایط دشوار کشتی گیران داشت، گفت: ملی پوشان کشتی دشواری های زیادی را در اردوهای تیم ملی تحمل می کنند تا خود را برای مسابقات جهانی، المپیک و بازی های آسیایی آماده کنند.
وی خاطر نشان کرد: کشتی گیران همواره نخستین ورزشکارانی بودند که در بازی های آسیایی و المپیک برای کشورمان مدال کسب کرده اند. ورزشکاران این رشته معمولان از قشر مرفه جامعه نیستند که در آسایش و رفاه باشند و از نقاط پایین شهر و از قشر کارگری هستند و به پاداش های بعد از قهرمانی نیاز مبرم دارند.
وی با اشاره به اینکه طی چند ماه گذشته که در اردوی تیم ملی حضور دارد، حقوقی دریافت نکرده است، یادآور شد: این مساله عامل اصلی بی انگیزگی و بی روحیه شدن ورزشکاران است.
ورزشی**1067**9118**

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *