آزادکار ایرانی از کسب مدال در جام دانکلوف بازماند


به گزارش شنبه شب ایرنا، رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام دانکلوف بلغارستان که جزء رنکینگ اتحادیه جهانی کشتی محسوب می شود از امروز در شهر روسه آغاز شد و حسین خانی در مبارزات وزن 74 کیلوگرم در دور نخست مقابل «واسلی میخایلوف» از اوکراین با نتیجه 5 بر 4 به پیروزی رسید. وی در دور دوم نیز با نتیجه 16 بر 6 «ماکسیم واسیلیوگلو» از کشور رومانی را شکست داد.
دارنده مدال برنز جهان در مرحله یک چهارم نهایی مقابل «بکزاد عبدالرحمن اف» دارنده مدال برنز جهان از کشور ازبکستان در یک کشتی نزدیک با نتیجه 2 بر یک مغلوب شد و با توجه به حضور این کشتی گیر ازبکی در دیدار فینال، حسین خانی به گروه بازنده ها رفت.
وی در مسابقه شانس مجدد با نتیجه 2 بر یک از سد «سنور دمیرتاش» دارنده مدال برنز المپیک و جهان از ترکیه گذشت و راهی دیدار رده بندی شد اما در این دیدار مقابل «یاکوب گور» دارنده مدال نقره و برنز جهان از ترکیه با نتیجه 3 بر 2 مغلوب و پنجم شد.
فردا شب نیز حسن یزدانی و پرویز هادی در دیدارهای فینال وزن 86 و 125 کیلوگرم باید به مصاف حریفان بروند و رضا یزدانی نیز برای کسب مدال برنز وزن 97 کیلوگرم حریف خود را پیش رو دارد.
شبد**1067**1953**9122

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *